Sprzedaż i zakup

Przygotowanie auta do sprzedaży i po zakupie postanowiliśmy opisać jako jedną usługę. Czemu? Ponieważ są to bliźniacze i bardzo indywidualnie dopasowywane usługi do potrzeb klienta.

Zawartość pakietu?

Jak już wspominałem są to indywidualnie dopasowywane pakiety, lecz mamy też taki „starter pack”, który naszym zdaniem będzie pasował do każdego auta zarówno do sprzedaży jak i po zakupie. Co zawiera cennikowy pakiet? Detailingowe sprzątanie wnętrza wraz z bagażnikiem, mycie silnika, detailingowe mycie auta z zewnątrz wraz z dekontaminacją i deironizacją oraz detailingowe mycie felg (bez demontażu). To jest pakiet podstawowy, ale właściciel auta z wręcz pedantycznie utrzymanym wnętrzem nie będzie potrzebował płacić 200zł netto za jego posprzątanie i wtedy np. lepiej zrobić woskowanie lakieru i odwrotnie. Klient z zadbanym i wywoskowanym lakierem będzie wolał z tej kwoty większą część przeznaczyć np. na pranie całego wnętrza. Kolejną kwestią indywidualną pakietu jest wartość sprzedawanego/zakupionego pojazdu. Właścicielowi auta o wartości np. 200 tysięcy złotych moim zdaniem nie wypada brać pakietu za 400zł netto, ponieważ ludzie kupują oczami i przy takich kwotach zaleca się przynajmniej korekta lakieru „one step” plus wosk. Na specjalne życzenie możemy przeprowadzić ozonowanie wnętrza.

Koszty?

Jak już wspominaliśmy zaczynają się od 400zł netto i mogą sięgnąć nawet kilku - kilkunastu tysięcy w przypadku aut premium / exotic.

Czy warto?

Jak już wspominałem wyżej ludzie kupują oczami. Z własnego doświadczenia mogę zagwarantować, że przy bliźniaczych autach lepiej sprzeda się auto w gorszym stanie technicznym zadbane niż technicznie sprawniejsze ale zaniedbane. Jakie są dodatkowe korzyści płynące ze skorzystania u nas z takiej usługi? Do każdego zlecenia dołączamy, obszerną fotogalerię dobrej jakości, którą można wykorzystać np. do aukcji. Właściciel pojazdu otrzymuje pełne prawa do korzystania z nich w cenie. Mamy także możliwość przeprowadzenia profesjonalnej sesji, wtedy służymy namiarem na naszego fotografa, który robi cuda z obiektywem. Taka sesja jest dodatkowo płatna u fotografa . Koszt takich zdjęć to 100-200zł płatne podczas sesji. Zdjęcia wysyłane są za pośrednictwem wetransfera, aby nie utracić ich jakośći. Taka sesja to także świetny pomysł na pamiątkę po zakupie.