O nas:

CERTYFIKATY/ STANDARTY

Chester Garage Detailing Studio jest to firma, która powstała z pasji i miłości do motoryzacji. Nasza firma może pochwalić się wieloletnią działalnością. W tym czasie odświeżyliśmy dziesiątki aut, a każde z nich traktowaliśmy jak nasze własne. Stale się rozwijamy i szkolimy z nowych dziedzin detailingu. A to wszystko w myśl naszego credo "Jeśli się nie rozwijasz to nie stoisz w miejscu. Cofasz się"
W naszym Auto Spa pracują najbardziej wykwalifikowani detaliści w okolicy, którzy są gotowi, aby Twój pojazd wyglądał jak nowy. Skorzystaj z naszego formularza online, aby umówić się na spotkanie lub skontaktuj się z naszym działem szczegółowym, jeśli masz dodatkowe pytania.
W Chester garage codziennie staramy się traktować każdego klienta tak, jak gościa we własnym domu. Kiedy odwiedzisz którykolwiek z naszych działów, będziesz traktowany uprzejmie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, których nasza strona nie udostępnia, skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie lub e-mailem. Oczywiście mamy nadzieję, że znajdziesz interesujące Cię usługi i dadzą nam możliwość osobistego spotkania się z Tobą.

Opinie naszych klientów

Polecamy Pana Emila. Pełen profesjonalizm. Korzystamy z usług Chester garage od ponad 4 lat i zawsze jesteśmy zadowoleni. Zabezpieczenie antykorozyjne naszych aut (Mazda) każdy wie jak jest 🙂 sprawuje się super. Ceramika extra sprawa. Polecamy każdemu kto dba o swój samochód.

Sensi Sushi Białołęka 

Pełen profesjonalizm. Umówiłem się na korektę lakieru, ceramikę, detailing i renowację skór. Wszystko zostało zrobione a auto nabrało nowego blasku. Zdecydowanie polecam!

Marcin Winiatorski

Polecam z całego serca. Moja Yamah R1 zyskała dzięki Emilowi drugą młodość. Usługa wykonana profesjonalnie, w wyznaczonym terminie i tak jak chciałem 🙂 Dzięki Emil za tak fachową robotę. Niedługo widzimy się u ciebie na poprawkach BMW X3 😃

Arek Czapliński 

Więcej opini naszych klientów na FB :

TELEFON

536 946 266

KONTAKT
  • Modlińska 256,
  • 03-152 Warszawa
  • kontakt@chestergarage.com